Založíme vám firmu

 Do 7 dnůBezpečněBez rizikaZa 8 888 Kč (+DPH) 

Když zakládáte firmu, musíte…

…sami navštívit:

Notáře

Sepsat notářský zápis.

Živnostenský úřad

Zažádat o živnostenský list.

Banku

Založit účet pro složení základního kapitálu.

Znovu živnostenský úřad

Za 5 dní vyzvednout živnostenský list.

Znovu notáře

Doručit mu veškeré dokumenty.

…s Office option:

Vyplnit online objednávku

Následně zajít na poštu ověřit dokumenty.

REKAPITULACE

435 minut

7 úředníků

9 podpisů

14 dnů

8 890 Kč

(firma včetně sídla)

REKAPITULACE

15 minut online + 10 minut pošta

0 úředníků

2 podpisy

7 dnů

8 888 Kč

(firma včetně sídla)

„Na začátku jsem navštívil notáře s prosbou o založení SROčka. Notář mě vybavil úkoly, co si mám vše zařídit a pak ho mám opět navštívit. Byl jsem z toho celkem nešťastný. Začal jsem tedy hledat jinou alternativu a brouzdat na internetu po firmě, která by mi v tomto ohledu pomohla. Firma Office option byla pro mě správnou volbou, celý proces byl bez starostí, maximálně mi vyšli vstříc a po celou dobu jsme bez problémů komunikovali jak přes email, tak telefonicky. Nikdo jiný by mi nenabídl tyto služby za stejnou cenu a v tak krátkém čase. Firmě Office option patří velké díky a přeju jim, ať mají do budoucna stále stejný přístup a jen spokojené zákazníky.“

Lukáš Michalík; ČISTÝ DOMOV cz, s.r.o.

Založení společnosti či firmy očima klienta:

(přehrajte si video níže)

Zbavíme vás starostí. Vše pro vás zařídíme.

Bezpečnost na prvním místě

Vše za vás vyřídíme, ale vy řídíte každý náš krok.

Založení s.r.o.

Jednoduchou společnost s ručením omezeným založíte od svého stolu. Pouze jednou zajdete na poštu.

Služby notáře

Notářské služby včetně zápisu do obchodního rejstříku jsou v ceně.

Správní poplatky

Nula. Žádné další poplatky. Všechny už jsou v ceně.

Živnostenské oprávnění

Vybrané živnosti za vás vyřídíme.

Sídlo na lukrativní adrese

Sídlo společnosti a korespondenční adresu máte na prestižní adrese. Poštu vám přepošleme e-mailem.

Účet pro základní kapitál

Výši vkladu si zvolíte sami.

„Děkuji firmě Office Option za neuvěřitelně rychlý servis, profesionalitu a nadstandardní péči. Založení firmy mě stálo celkem 8 minut mého času (3 minuty zabralo vyplnění webového formuláře, 5 minut podpisy na poště). Moje nová firma byla zapsána pár dnů od vyplnění mé objednávky na webu Office Option. DĚKUJI!“

Markéta Hamrlová, Akademie osobnostního rozvoje s.r.o.

Vše máte pod dohledem.

Firmu si zakládáte online, po internetu však probíhá pouze komunikace mezi námi. Proces založení firmy proběhne standardně na úřadech, s tím rozdílem, že potřebnou administrativu za vás vyřídíme my.

Nezbytné dokumenty vám pošleme e-mailem, takže si vše pohodlně zkontrolujete, vytisknete a následně na poště provedete jejich úřední ověření.

Bez vašeho ověření nemůžeme provádět jakékoliv právní kroky vaším jménem. Máte tedy vždy jasno v tom, v jaké fázi se zakládání vaší firmy nachází a všechno máte pod kontrolou.

Ve vašem zájmu prověřujeme všechny klienty, kterým zakládáme firmu. Pokud je jednatel zakládané společnosti, některý z jeho společníků nebo jeho existující firma v insolvenci nebo v exekuci, předem se nám ozvěte.

Samozřejmě jsme s vámi stále v kontaktu a kdykoliv nebude něco jasné (třeba ohledně autorizované konverze), zavolejte nám +420 734 763 296, nebo napište office@officeoption.cz.

„U společnosti Office Option jsme si objednali založení společnosti s.r.o. a pronájem virtuálního sídla v Praze. Byl jsem velmi potěšen rychlostí jakou byla celá záležitost kompletně a profesionálně vyřešena. Naše časová investice byla skoro nulová, takže jsme se mohli věnovat jiným činnostem, které jsou pro nás také důležité. Služby společnosti Office Option doporučuji, protože získáte profesionální přístup, rychlé založení vaší společnosti, atraktivní adresu virtuální sídla za rozumnou cenu.“

Miroslav Mysliveček, Online Lions s.r.o.

Nevstávejte.

Založení firmy zvládneme online v 4 krocích.

Vyplníte fakturační údaje a zvolíte jméno firmy a předmět podnikání.

Přečtěte si jak zvolit jméno firmy.

Určíte výši základního kapitálu a sídlo firmy.

Vyberte si z našich lukrativních adres.

E-mailem vám pošleme dokumenty.

Vy je ověříte na poště, převedete do elektronické podoby a pošlete zpět. My pro vás vše vyřídíme na příslušných úřadech. Co je autorizovaná konverze, kdy za vás vyřídíme výpis z rejstříku trestů a jak dokumenty ověříte v zahraničí se dozvíte ve stručné nápovědě.

Dokumenty k nové firmě vám pošleme kurýrem.

Proč nekupovat ready-made firmu?

Za všechno zaplatíte 8 888 Kč. Ani o korunu navíc.

Jak je to s cenami založení firmy?

CENA

Se zákazníky komunikujeme on-line cestou. Nepotřebujeme tak velké kanceláře, ani spoustu zaměstnanců. A proto si můžeme dovolit nabízet služby za ceny o řády nižší než konkurence.

Naše cena je lidová

Za pouhých 8 888 Kč!

Se vším všudy (+DPH). Berete?

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K ZALOŽENÍ FIRMY

Není nic jednoduššího – vyplňte objednávku níže. Po úhradě faktury vše zkontrolujeme a zašleme Vám e-mailem dokumenty, které na poště ověříte a zašlete nám je. Poté za Vás vše vyřídíme na příslušných úřadech. Dokumenty k založené firmě Vám následně zašleme kurýrem.

Po obdržení ověřených dokumentů založíme firmu do 7 pracovních dnů.

Podmínky pro založení s.r.o.

… je to překvapivě velmi jednoduché

Jak založit společnost s ručením omezeným?

Tzv. jednoduchá společnost, kterou využívají skoro všichni naši klienti, je opravdu jednoduchá na založení. Potřebujete vlastně jen základní kapitál, sídlo, čistý trestní rejstřík a a pár drobností.
Jaké to jsou?

Název společnosti

Abyste mohli svou firmu zapsat do obchodního rejstříku, musíte ji prvně pojmenovat. Název nesmí být podle současné právní úpravy klamavý, hanlivý a urážlivý. Co je ale ještě důležitější, nesmí být zaměnitelný s jinou existující společností.

Možná už se vám v hlavě nějaké nápady rýsují, ale firem jsou v České republice stovky tisíc, takže je možné, že někdo už měl podobný nápad před vámi. Jak postupovat při hledání názvu vaší firmy?

Sídlo společnosti nebo firmy

Sídlo si podle českých zákonů musí určit každá firma i OSVČ. V případě velkých společností je to jednoduché – funkci sídla obvykle plní kanceláře, výrobní hala nebo prodejna.

Někteří drobní podnikatelé, jako třeba marketingoví odborníci nebo programátoři, ale často pracují z domu, kde mají také své sídlo. To je možná pohodlné řešení, ale přináší i problémy.

Pamatujte, že jakmile si jednou zvolíte svou adresu jako sídlo firmy, bude viditelná v obchodním rejstříku, i když sídlo změníte. Raději si nejprve přečtěte náš blog, kde se dozvíte, jaké to s sebou přináší úskalí.

Čistý trestní rejstřík

Jednatel firmy musí podle zákona o živnostenském podnikání (§ 46 ZOK), prokázat trestní bezúhonnost. Ta se u občanů České republiky prokazuje výpisem z evidence Rejstříku trestů.
A jak zákon definuje bezúhonnou osobu?

Za bezúhonnou se pro účely tohoto zákona nepovažuje osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, jestliže byl tento trestný čin spáchán v souvislosti s podnikáním, anebo s předmětem podnikání, o který žádá nebo který ohlašuje, pokud se na ni nehledí, jako by nebyla odsouzena.

Základní kapitál

Dát dohromady základní kapitál pro vás bude nejjednodušším krokem. Musí totiž činit minimálně 1 Kč. Zvolit si však můžete i vyšší částku – většina našich klientů zakládá s.r.o. s kapitálem 1 000 Kč. Částku musíte uhradit na tzv. účet pro složení základního kapitálu. Po vzniku firmy tento účet převedete na běžný nebo podnikatelský, případně vklad vyberete a účet zrušíte.

Základní kapitál je majetkem společnosti a ta s ním může libovolně nakládat – například nakupovat vybavení kanceláří či obchodů, hradit faktury za zboží nebo platit nájem

Druh živnosti

Existují 4 typy živností – volné, vázané, konsesované a řemeslné. V případě, že zakládáte volnou, vyberete si z 80 živností, podle toho, která nejlépe vystihuje podstatu vašeho podnikání (například zprostředkovatel obchodu a služeb).

U dalších typů živností:

  • vázaných (například provádění staveb, jejich změn a odstraňování),
  • koncesovaných (například prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin),
  • a řemeslných (například pekařství, cukrářství),

musíte podle živnostenského zákona stanovit odpovědného zástupce, který splňuje podmínky odborné způsobilosti (vzdělání, praxe či osvědčení) ke konkrétní živnosti. Odpovědným zástupcem můžete být i vy sami.

Založení s.r.o. může být i složitější – například s kmenovými listy, více společníky či jednateli nebo s nepeněžitými vklady. Ve většině případů si ale vystačíte s jednoduchou společností, kterou vám založíme on-line – jednoduše, rychle a bezpečně.