REFERENCE

Na začátku jsem navštívil notáře s prosbou o založení SROčka. Notář mě vybavil úkoly, co si mám vše zařídit a pak ho mám opět navštívit. Byl jsem z toho celkem nešťastný. Začal jsem tedy hledat jinou alternativu a brouzdat na internetu po firmě, která by mi v tomto ohledu pomohla. Firma Office option byla pro mě správnou volbou, celý proces byl bez starostí, maximálně mi vyšli vstříc a po celou dobu jsme bez problémů komunikovali jak přes email, tak telefonicky. Nikdo jiný by mi nenabídl tyto služby za stejnou cenu a v tak krátkém čase. Firmě Office option patří velké díky a přeju jim, ať mají do budoucna stále stejný přístup a jen spokojené zákazníky.

Lukáš Michalík; ČISTÝ DOMOV cz, s.r.o.

Vřele doporučuji za úžasně rychlé založení s.r.o. Mají skvělé stránky pro založení firmy i sídla firmy. Byl jsem velice překvapen servisem, ochotou, komunikací a hlavně založení firmy zvládli za neuvěřitelných 6 dní od objednání.

Jan Brokeš; Broflex Trade s.r.o.

S potřebou nového sídla firmy vznikla obava ze zdlouhavého „úřadování“. Vybral jsem Office option na základě referencí. Překvapila mne rychlost jednání a vstřícnost. Se službami jsem velmi spokojen. Doporučuji!

Jan Vlach

Děkuji firmě Office Option za neuvěřitelně rychlý servis, profesionalitu a nadstandardní péči. Založení firmy mě stálo celkem 8 minut mého času (3 minuty zabralo vyplnění webového formuláře, 5 minut podpisy na poště). Moje nová firma byla zapsána pár dnů od vyplnění mé objednávky na webu Office Option. DĚKUJI!

Markéta Hamrlová, Akademie osobnostního rozvoje s.r.o.

Hledali jsme na Moravě sídlo firmy. Našim požadavkům vyhověla nejlépe firma Office option. Zajistili mi vhodnou budovu a související služby. Vše proběhlo velmi rychle a za přijatelnou cenu. Jejich služby i nadále doporučuji.

Ing. Jakub Kohoutek, €FA; Srdce na pravém místě, z.s

Hledali jsme sídlo v Brně, po vyhodnocení všech nabídek byla volba Office option jednoznačná a z dosavadních zkušeností mohu konstatovat, že správná, od počátku vše probíhá rychle a spolehlivě.

Karel Tesařík; Certa spol. s r. o

While arranging a domiciliation for my Czech company in Brno, it was a great pleasure to me to enjoy excellent assistance by Kristina Watorová. Thank you very much.

Dan C. Lattenberg; Swiss Globals s.r.o.

Vše běží a funguje jak má… co více dnes chtít. Jsem spokojený.

Lubomír Otava, Kovo Ferdinand

Jsem naprosto spokojen!

Slavomír Meissner; The Face, s.r.o.

Potřeboval jsem ve velmi zkrácené době založit společnost se sídlem v Brně. Společnost Office option mi vyšla vstříc, když jsem to nejvíce potřeboval a velmi ochotně a rychle reagovali na změny obchodního jména z mé strany. Výborná zkušenost a těším se na další vzájemnou spolupráci.

Pavel Serbajlo; STONE PINE s.r.o.

Při hledání možností pro sídlo mé společnosti jsem na Office option narazil na internetu. Překvapilo mě, jak snadné a přímočaré bylo založení sídla. Ještě více však kvituji vstřícnost a rychlost jednání i následný servis v podobně např. emailů se skutečně užitečnými tipy do podnikání. Po všech stránkách skvělá služba, která plní vše, co slibuje. Vřele doporučuji!

Zbyněk Poulíček; BitIT s.r.o.

Pro start mladé firmy je virtuální sídlo ideálním řešením. Po zvážení nabídek těchto služeb v Brně jsme se rozhodli pro Office Option, s.r.o. z důvodu přívětivé ceny a odpovídajících služeb. Jakožto spokojený zákazník tuto firmu doporučuji.

Jan Špalek; Rebelbean s.r.o.

Potřebovali jsme virtuální sídlo pro novou s.r.o., ze všech možností jsme si nakonec vybrali Office option, protože zaujali cenou, poskytovanými službami a hlavně přístupem.

Filip Hvízdal; Marketing PPC s.r.o.

Hledala jsem možnost pro sídlo mého podnikání a objevila jsem na internetu Office option. Příjemně mne překvapilo, že je to tak snadné založit si sídlo díky Office option. Nejvíce mne potěšila vstřícnost a rychlost v jednání i další služby v podobně emailů s velice (hlavně pro mne) užitečnými tipy do podnikání. V každém směru super služba, která splnila vše, co slíbila ve své nabídce. Jsem spokojená a srdečně doporučuji!

Ilona Trefilová

Hladal som virtualne sidlo v Prahe alebo v Brne a po roznych nedoveryhodnych weboch som sa dostal k Office option a zaplatil som si ich sluzby na 15 mesiacov. V zapeti sa moj podnikatelsky zamer uplne zmenil a Office option mi ochotne bez komplikacii platbu vratil. Malo by to tak fungovat vzdy, ale vieme, ze to tak nie je, a preto palec hore pre Office option.

Martin Onco

Po několika letech podnikání jako OSVČ jsem hledal sídlo pro nově vznikající s.r.o. U společnosti Office option mne ihned zaujalo jednoduché a rychlé vyřízení veškerých náležitostí online a to, že jsou všechny související služby zahrnuty ve velmi příznivé ceně. Příjemně potěšila vstřícnost, rychlost a ochota, se kterou jsem se u Office option setkal. Rád služby této společnosti opět využiji…

Roman Vlček; ENVICOM SAFETY s.r.o.

Začínající živnostníci a podnikatelé to nemají jednoduché: úřady po nich vyžadují spoustu formalit, mezi nimiž je i určení sídla. V mém případě nebylo možné sídlit na místě trvalého pobytu, a tak jsem se rozhodl pro sídlo virtuální. Z nabízených možností mě zaujala právě firma Office option. S výběrem jsem spokojen, cena za službu je odpovídající a za celou dobu se nevyskytl jediný zádrhel. Proto mohu firmu Office option jedině doporučit.

Pavel Mises

Potřebovali jsme virtuální sídlo našeho klubu. Nabídka firmy Office option vyhovovala a pracovníci firmy vše operativně zařídili. Poskytované služby jsou na velmi dobré úrovni.

Josef Toušek, Klub přátel výtvarného umění a architektury Brno, z. s.

Pro naše nové s.r.o. jsem rychle potřeboval sídlo firmy. Office option jsem našel na Facebooku. Jednoduchost, ochota a rychlé jednání mě uklidnilo, že Office Option je dobrá volba a dnes po půl roce jsem o tom již přesvědčen.

Marek Doležal, Stedyx s.r.o.

Pro brněnskou pobočku začínajícího start-upu z Londýna jsme potřebovali ustanovit sídlo nezávisle na našem aktuálním pracovním prostoru. Office option tak pro nás byla ideální volba a to především výbornou lokalitou v centru Brna, kde zaprvé není problém dojít si pro poštu a zadruhé to vypadá lépe než mít sídlo někde úplně mimo město. Jednoduchost a rychlost zřízení pak bylo jen třešničkou na dortu.

Sprint Innovations

V určité náročné situaci jsem nutně potřeboval zřídit virtuální sídlo firmy. V tom mi velmi ochotně a bez zbytečných průtahů pomohla firma Office option. Stačilo jen vyplnění stručného formuláře a jeden telefonát pro ujasnění detailů. Vše ostatní kompletně zařídila firma Office option. Vstřícné, rychlé a příjemné jednání za velmi dobrou cenu. Mohu jen doporučit.

Pavel Kala

Po ukončení podnikání jako OSVČ jsme hledali sídlo pro nově vznikající s.r.o. U společnosti Office option nás zaujalo bezproblémové vyřízení veškerých náležitostí online a to, že jsou všechny související služby zahrnuty v příznivé ceně. Překvapilo nás flexibilní jednání , se kterou jsme se u Office option setkali. Určitě této služby využijeme do budoucna a jejich služeb budeme doporučovat dál.

manželé Klimešovi, Energetic Trends s.r.o.

Pro naši nově vznikající dceřinou firmu jsem hledal virtuální sídlo a protože jsem již měl zkušenosti se službami konkurenční firmy, resp. právě proto, jsem se rozhodl zkusit Office option, s.r.o. Vstřícnost, rychlost i kvalita poskytovaných služeb mne nadchla natolik, že jakmile to bude možné přenesu sídlo k Office option, s.r.o. i pro mateřskou firmu.

Jiří Tomek; Nová Morava, z.s.

Levné, fungujíci, nevnucují Vám žádné služby, které nechcete nebo nepotřebujete. Prostě virtuální sídlo s dobrou adresou. Doporučuji.

Ing. Jan Balák, Albanian Challenge, z.s.

Pro nově zakládanou společnost jsem hledal sídlo. Po pár dnech hledání jsem narazil na společnost Office option, která nabízí své služby za velmi přijatelných podmínek. Veškeré náležitosti byly vyřešené během několika dní a svou firmu jsem mohl bez problému založit. Občas zapomenu v komunikaci se svými obchodními partnery zmínit jinou dodací adresu, o čemž mě Office option po doručení zásilky ihned informuje. I z tohoto důvodu službu Office option v Plzni doporučuji.

Petr Půta, MUSCULT s.r.o.

Hledal jsem na internetu sídlo pro své podnikání v Praze. Zaujala mne společnost Office Option, která měla příznivé cenové nabídky na tak lukrativní adrese. Byl jsem pak překvapen, jak rychle mi sídlo bylo zřízeno a od samého počátku jsem byl potěšen, že komunikace mezi mnou a Office Option byla velmi příjemná a na profesionální úrovni. Jsem velmi spokojen a mohu všem služby této společnosti vřele doporučit.

Josef Pomichálek

Pro svou novou společnost jsem hledal jednoduché a levné řešení sídla společnosti. Po pár úvodních kliknutích jsem věděl, že Office option mi to může nabídnout. Vše proběhlo rychle, bez zbytečných kroků a za příznivou cenu. Mohu všem, kdo váhají, jen doporučit.

Ing. Aleš Stuchlík, FlyShot s.r.o.

Působíme v energetickém oboru, kde mimo jiné řešíme správnou optimalizaci energií. Totéž platí o naší vlastní energii, kterou věnujeme hlavně našim zákazníkům a byznysu. Vše ostatní necháváme na našich partnerech. Z tohoto důvodu je pro nás Office option jasnou volbou. Založení proběhlo rychle, bez větších nároků na naši vlastní energii a za dobrou cenu. Děkujeme a vřele doporučujeme!

Jiří Gruník, GRUNIK markets s.r.o.

Jsem nadmíru spokojen se službami společnosti Office option, s.r.o. Hlavně oceňuji komfort, rychlost, komunikaci a cenu. Vřele doporučuji všem co zakládají společnost. Téměř bez práce!

Petr Dvořák, DSG7, S.R.O.

Vždycky jsem měl fyzické kanceláře, považoval jsem za nutnost se scházet a pracovat společně. Jenže současným trendem je práce na dálku a u profesí jako vývojář, analytik nebo vedoucí projektu nejen dává velký smysl, ale umožňuje plnit pracovní úkoly i z odlehlých destinací, kde se dotyčným dobře žije. Rozhodl jsem se tedy virtualizovat i sídlo naší společnosti a Office option byla skvělá volba. Pro mne je nejlepší scan došlé pošty. Velký přínos také vidím v tom, že se můžu mluvit s reálnými lidmi, kteří v Office option pro nás pracují.

David Podhola

Pri registrácií ako OSVČ v Českej republike som bol vo veľkom časovom zhone. Potreboval som zariadiť virtuálne sídlo čo najrýchlejšie a za rozumnú cenu. Office option ponúkal perfektnú možnosť zriadenia a platby cez internet. Po platbe som mal potrebné dokumenty v emailovej schránke a čo ma prekvapilo, od konkurencie boli aj napriek pohodlnejším službám lacnejšiou alternatívou. Rozhodnutie určite neľutujem a vrelo Office option odporúčam!

Matúš Koperniech

U společnosti Office Option jsme si objednali založení společnosti s.r.o. a pronájem virtuálního sídla v Praze. Byl jsem velmi potěšen rychlostí jakou byla celá záležitost kompletně a profesionálně vyřešena. Naše časová investice byla skoro nulová, takže jsme se mohli věnovat jiným činnostem, které jsou pro nás také důležité. Služby společnosti Office Option doporučuji, protože získáte profesionální přístup, rychlé založení vaší společnosti, atraktivní adresu virtuální sídla za rozumnou cenu.

Miroslav Mysliveček, Online Lions s.r.o.

Založili jsme novou společnost a hledali sídlo. Na googlu jsme našli Vaši společnost s webem, který nás zaujal a navázali spolupráci. Dnes jsme velice spokojeni a vážíme si Vašich služeb. Fakt doporučuji…

Michal Pažout, Kemp Na Pískárně

Zakládali jsem nové s.r.o. s vlastním sídlem. Ochota, komunikace a rychlost byla velmi dobrá. Jednoznačně doporučujeme. Společnost Office option dodává své služby spolehlivě a včas.

Radek Horyna, BAUKUMST ARCHITEKTI, s.r.o.

Office option splnili to, co jsme očekávali a objednali a když jsem potřeboval poradit, dostalo se nám kvalitní a fundované odpovědi. Emailová i telefonní komunikace probíhá vždy konstruktivně a v dobré náladě, což se vždy hodí. Službu doporučuji.

Jiří Blažek, SANGIX appointments

Společnost Office option mohu opravdu doporučit. Jsem bez výjimky spokojen jak se službou založení, tak s následnou správou přijaté korespondence na adresu virtuálního sídla. Společnost bleskově komunikuje, je ochotná a v oboru profík.

Michael Klement, mytapp purifiers s.r.o.

Produkt-servisS Office option jsem velmi spokojený a vše co jsem žádal bylo obratem vyřešeno. Mohu jen doporučit. Zajistili mi super sídlo v Praze.

Radim Knobloch, Produkt Servis s.r.o.

Vaše nové sídlo