Naši zákazníci nám důvěřují

Pred založením svojej s.r.o. som spravil prieskum a Office Option je jediná spoločnosť, ktorá ponúka virtuálne sídlo na dobrej adrese v Brne, za bezkonkurenčnú cenu. Ďalší plus je že to bola naozaj rýchlovka.

FacebookIan Lipták

Služba mi veľmi pomohla v mojich študentských časoch keď som začínal pracovať ako OSVČ. Finančne asi najvýhodnejšia vec keď si zháňate sídlo . Oceňujem na začiatku rýchlosť vybavenia a neskôr úplnú bezstarostnosť. O všetkom ste prehľadne informovaní a nemáte zbytočné starosti s ničím čo vás nezaujíma. Môžem iba doporučiť.

Google PlusFilip Adler

Ideální virtuální sídlo pro jakoukoliv začínající firmu. Jsme nadšeni rychlým založením, příjemným jednáním a dobrou cenou. Vřele doporučuji všem začínajícím podnikatelům!

FacebookLukáš Balcárek

Hledali jsme sídlo v Brně, po vyhodnocení všech nabídek byla volba Office option jednoznačná a z dosavadních zkušeností mohu konstatovat, že správná. Od počátku vše probíhá rychle a spolehlivě.

Google PlusKarel Tesarik

Pro start mladé firmy je virtuální sídlo ideálním řešením. Po zvážení nabídek těchto služeb v Brně jsme se rozhodli pro Office Option, s.r.o. z důvodu přívětivé ceny a odpovídajících služeb. Jakožto spokojený zákazník tuto firmu doporučuji.

Google PlusJan Špalek Rebelbean s.r.o.

Pro naši nově vznikající dceřinnou firmu jsem hledal virtuální sídlo a protože jsem již měl zkušenosti se službami konkurenční firmy, resp. právě proto, jsem se rozhodl zkusit Office Option, s.r.o. Vstřícnost, ryhlost i kvalita poskytovaných služeb mne nadchla natolik, že jakmile to bude možné přenesu sídlo k Office Option, s.r.o. i pro mateřskou firmu.

Google PlusJiří Tomek Nová Morava, z.s.

Office Option je skvělou volbou pro virtuální sídlo. Snadné vyřízení online. Skvělá služba zasílání naskenované korespondence emailem. Parádní komunikace a kvalitní srozumitelné webové stránky. Jsem rád že jsem si pro své podnikání vybral sídlo v Office option.

FacebookJiří Bosák

Potřeboval jsem virtuální sídlo a po několika dnech hledání a porovnávání jsem konečně našel Office option. Zaujalo mne zpracování webových stránek, cena, lokalita a poskytované služby. Celé zařízení sídla proběhlo online a bez zbytečného čekání. Jsem velice spokojený a rozhodně Office option doporučuji.

SeznamJakub Kolář Praha

Při hledání možností pro sídlo mé společnosti jsme na Office Option narazil na internetu. Překvapilo mě, jak snadné a přimočaré bylo založení sídla. Ještě více však kvituji vstřícnost a rychlost jednání i následný servis v podobně např. emailů se skutečně užitečnými tipy do podnikání. Po všech stránkách skvělá služba, která plní vše, co slibuje. Vřele doporučuji.

Google PlusZbyněk Poulíček BitIT s.r.o.

Hledala jsem možnost pro sídlo mého podnikání a objevila jsem na internetu Office Option. Příjemně mne překvapilo, že je to tak snadné založit si sídlo díky Office Option. Nejvíce mne potěšila vstřícnost a rychlost v jednání i další služby v podobně emailů s velice (hlavně pro mne) užitečnými tipy do podnikání. V každém směru super služba, která splnila vše, co slíbila ve své nabídce. Jsem spokojená a srdečně doporučuji!

FacebookIlona Trefilová

Můžu hodnotit dvouletou zkušenost s využíváním sídla a jsem velmi spokojen. Za celou dobu nevznikl žádný problém. Jak jsme se na začátku dohodli, tak vše platí. Jsem velmi spokojen i se službou přeposílání korespondence. Můžu všem, kdo zvažují využití jejich služeb - jen doporučit.

SeznamLibor Konopka Brno

Potřebovala jsem co nejrychleji zajistit virtuální sídlo, což byl i přes dlouhé hledání u většiny firem problém. S Office option jsem všechno vyřídila neuvěřitelně rychle, online a navíc podstatně levněji než u konkurenčních firem. Rozhodně doporučuji.

SeznamMonika Košická Praha

Děkuji firmě Office Option za neuvěřitelně rychlý servis, profesionalitu a nadstandardní péči. Založení firmy mě stálo celkem 8 minut mého času (3 minuty zabralo vyplnění webového formuláře, 5 minut podpisy na poště). Moje nová firma byla zapsána pár dnů od vyplnění mé objednávky na webu Office Option. DĚKUJI!

FacebookMarkéta Hamrlová Akademie osobnostního rozvoje s.r.o.

Při zakládání SROčka byla firma Office option pro mě správnou volbou, celý proces byl bez starostí, maximálně mi vyšli vstříc a po celou dobu jsme bez problémů komunikovali jak přes email, tak telefonicky. Nikdo jiný by mi nenabídl tyto služby za stejnou cenu a v tak krátkém čase. Firmě Office option patří velké díky a přeju jim, ať mají do budoucna stále stejný přístup a jen spokojené zákazníky.

Google PlusLukáš Michalík ČISTÝ DOMOV cz, s.r.o.

Servis, rychlost, kvalita zpracování a přístup Office Option je velmi vysoce nadstandardní! Máme u Office Option sídlo od 10/2016 a hodláme ve spoulupráci s Office Option setrvat maximální možnou dobu.

FacebookMarkéta Greenberg

Sídlo máme na pěkné adrese. U vyřízení se mi líbila možnost vše vyřešit online. Objednávka v neděli večer, notářsky ověřené papíry nachystané v úterý ráno. Co víc si přát? Mohu jen doporučit.

FacebookJan Vrubel

Služby Office option jsou skvěle promyšlené, užitečné, cenově přijatelné a hlavně se na ně mohu vždy spolehnout. Sama jsem dlouholetou, spokojenou zákaznicí a jako daňová poradkyně ráda doporučuji jejich služby svým klientům.

FacebookBarbora Palatová

Chtěl bych Vám poděkovat za velmi příjemnou a efektivní spolupráci s Vaší firmou při založení naší nové společnosti M&M 2016, s.r.o. Musím ocenit nejen Váš profesionální přístup, ale také rychlost založení a v neposlední řadě také příjemné překvapení ve formě dárku, který nám přišel společně se zakládajícími dokumenty. Přeji hodně takových spokojených klientů!

FacebookMartin Habáň

Po mnoha byrokratických zkušenostech mě velmi překvapilo, že změnit sídlo firmy jde tak snadno a rychle. Očekávala jsem, že budu muset dodat mnoho formulářů, potvrzení, vyjádření. Proces ale proběhl rychle a bez problémů a za velmi příznivou cenu. Dnes mi došla naskenovaná první poštovní zásilka. Vše funguje, jak má.

Google PlusHana Valová

Všem doporučuji! Veškeré věci ohledně sídla na této adrese proběhly během dvou dnů bez komplikaci. Pošta mi chodí naskenovaná do e-mailu, s tím jsem nejvíc spokojený. Adresa je na dobrém místě ve středu Brna.

SeznamRobin Třetina Brno

Ve velmi krátkém termínu jsem potřebovala založit společnost s ručením omezeným. Brněnská firma Office option byla vstřícná a okamžitě mi nabídla služby, které předčily mé očekávání. O nic jsem se nemusela starat. Všem potencionálním zájemcům mohu firmu a její služby doporučit, a sama se těším na další spolupráci.

Google PlusIvana Rožnovská

Hledala jsem možnost pro sídlo mého podnikání a objevila jsem na internetu Office Option. Příjemně mne překvapilo, že je to tak snadné založit si sídlo díky Office Option. Nejvíce mne potěšila vstřícnost a rychlost v jednání i další služby v podobně emailů s velice (hlavně pro mne) užitečnými tipy do podnikání. V každém směru super služba, která splnila vše, co slíbila ve své nabídce. Jsem spokojená a srdečně doporučuji!

FacebookIlona Trefilová

Korektní jednání, super služby. Pokud hledáte sídlo v Brně pro vaši společnost, vřele doporučuji.

SeznamJana Žížalová Brno

Po několika letech podnikání jako OSVČ jsem hledal sídlo pro nově vznikající s.r.o. U společnosti Office option mne ihned zaujalo jednoduché a rychlé vyřízení veškerých náležitostí online a to, že jsou všechny související služby zahrnuty ve velmi příznivé ceně. Příjemně potěšila vstřícnost, rychlost a ochota, se kterou jsem se u Office option setkal. Rád služby této společnosti opět využiji…

Google PlusRoman Vlček ENVICOM SAFETY s.r.o.

Jedním slovem prostě PERFEKTNÍ. Hledali jsme sídlo pro naši novou firmu a nemohli jsme lépe vybrat. Rozhodně doporučuji a děkuji.

FacebookRadek Neduchal

V dnešní době je pořád vyjímka pokud někdo zvládá řešit požadavky elektronicky - díky Office Option a datové schránce jsem nemusel zvednout paty od stolu a mohl jsem se věnovat práci. Všechno důležité vyřídili za mě a na moje otázky jsem vždy dostal odpověď. Palec nahoru a určitě jejich služby doporučím a doporučil jsem dál.

SeznamLukáš Huňka Praha

Děkuji firmě Office Option za neuvěřitelně rychlý servis, profesionalitu a nadstandardní péči. Založení firmy mě stálo pár minut mého času na vyplnění webového formuláře. Moje nová firma byla zapsána pár dnů od vyplnění objednávky na webu Office Option. Jsme rádi, že tady jste! Děkuji moc.

FacebookMiroslav Fedorco
Napište nám zprávu

Napište nám zprávu a my se vám ozveme.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva