9 webů, které pravidelně čtu

zajímavé-weby

Když potřebujete uvařit dobrou večeři, najdete si recept na internetu. Jakmile chcete zlepšit svůj tenisový servis, podíváte se na video na YouTube. Hledáte ale inspiraci od těch nejlepších i pro své podnikání? Já to dělám a rozhodl jsem se svou inspiraci sdílet s vámi.

Blogy podnikatelů

www.podnikanivusa.com

Tenhle blog píše americký podnikatel československého původu John Vanhara. Rozjel třeba světoznámou logistickou firmu Shipito.com. Dozvíte se na něm všechno od obchodování s nemovitostmi, přes cestování až po běžný pracovní den v USA.

404m.com

Zajímá vás dění na internetu? Čtěte blog Ivana „Drago“ Sarkoziho. Dozvíte se novinky z oblasti internetových domén, SEO i sociálních sítí. Můžete sledovat i Ivanův twitter.

schickelgruber.blog.cz

Pod svérázným názvem i designem se skrývá blog úspěšného internetového podnikatele a investora Jana Bárty. Jan na svém blogu obvykle píše o svých projektech epojisteni.cz nebo Elephant orchestra.

www.cevelova.cz/blog

Konzultantka, školitelka a podnikatelka Madla Čevelová na svém blogu píše především praktické rady pro začínající podnikatele.
Servery pro podnikatele

www.forbes.cz

Forbes je klasika, určitě jeho čtení zařaďte do své denní rutiny. Denně zajímavé články ze světa byznysu a skvělá inspirace.

tyinternety.cz

Novinky ze světa marketingu, startupů a internetového podnikání. Tenhle server by měl číst každý moderní podnikatel.

www.businessinfo.cz

Portál pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, kde najdete informace o daních, úřadech, zákonech, dotacích,… prostě veškeré administrativě a zároveň novinky a statistiky ze světa českých firem.

mladypodnikatel.cz

Portál určený začínajícím internetovým podnikatelům. Načerpáte tady know-how od českých špiček z různých oborů. Rozhovory si můžete pustit i jako podcasty, třeba v autě na cestě do práce.

navolnenoze.cz/blog

Blog o podnikání na serveru, který sdružuje freelancery ze všech možných odvětví a má více než 270 000 čtenářů.

Výčet samozřejmě není kompletní, navíc každý má rád něco jiného. Já jsem vybral několik webů, které jsou informačně hodnotné, inspirující i zábavné, a které nemusí každý znát. A které weby pravidelně navštěvujete vy?