Ve virtuálním sídle je vaše pošta v bezpečí

„Ten blbec mi nedoručil poštu a já díky němu dostal pokutu od finančního úřadu!“, rozčiloval se jeden náš nový klient. To měl ale na mysli svého dosavadního poskytovatele virtuálního sídla. A nebyl jediný. Jeden přestal poštu doručovat, druhý ji ztrácel, třetí pro změnu klientovi neposílal informace o doručené poště…

Ano, i na takové poskytovatele můžete narazit. Prostě si zaplatíte virtuální sídlo a najednou se (například) při podání žádosti o potvrzení bezdlužnosti u svého správce daně divíte, jaké nedoplatky jsou na Vašich daních evidovány. A pak už jen platíte a platíte – daně a navíc i vysoké penále. A říkáte si, jak je tohle vůbec možné.

Protože nám jde o pohodlí, čas a bezpečí našich klientů, pak služba virtuálního sídla zahrnuje pravidelné skenování doručených zásilek i jejich zaslání emailem. Klienti tak nemusí nikam chodit nebo si připlácet za přesměrování pošty. A to, že jako jediní poskytovatelé v ČR máme Antispamovou ochranu poštovních zásilek (více v článku Filtrujte si svou firemní poštu i e-maily), je jednou z dalších výhod.

U některých poskytovatelů služby končí souhlasem s umístěním sídla. To se může hodit podvodníkům, kteří chtějí firmu napsat na bílého koně a dál se nestarat. Každý solidní podnikatel by si ale měl ověřit, jaké služby a za jakých podmínek jsou v ceně virtuálního sídla.

A na závěr naše doporučení. Vybírejte si poskytovatele pro Vaše virtuální sídlo pečlivě. Protože pokud nemáte datovou schránku, o důležité zásilce od finančního úřadu se jinak nedozvíte. A pokud ji přesto máte, můžete být překvapeni dopisem z banky, či od Vašeho mobilního operátora.