Zvyšte svou důvěryhodnost a zřiďte si web. Jednoduše a levně

Nezáleží na tom, jestli hledám informace o potenciálním obchodním partnerovi, dodavateli nebo zákazníkovi. Jakmile nemohu najít webové stránky, kde se firma prezentuje a uvádí své kontaktní údaje, vzbuzuje to ve mně nedůvěru a odrazuje mě to od spolupráce. Nedůvěra se ještě prohloubí, když zjistím, že jediný e-mailový kontakt je přes volně dostupné e-mailové klienty.

Jde to levně

Když se kolegů, kteří nemají webové stránky ani vlastní e-mail, ptám proč, odpověď je téměř vždy stejná. Nemají na to čas ani desítky tisíc korun. V tu chvíli vykulím oči a ptám se, kde mají schovaný stroj času a z jaké doby přišli. Vlastní webovou prezentaci včetně e-mailu můžete mít za pár tisíc.

I kdyby vaše stránky měly být jen jakousi online vizitkou, investice do nich se vyplatí. Pokud totiž máte stránky www.firma.cz a e-mail jmeno@firma.cz okamžitě působíte na klienty i obchodní partnery seriózně. Dáváte najevo, že máte pevné zázemí, držíte krok a jste plnohodnotnou součástí vyspělého trhu ve střední Evropě 21. století.

Investice do vlastní domény, webových stránek a e-mailu je tou nejlepší, kterou můžete v začátcích svého podnikání udělat.

50% sleva pro vás

Rád podporuji firmy, které spojují dobrý nápad, kvalitní provedení a zároveň vyznávají stejné hodnoty jako já – nadšení pro dobré služby, férové podnikání a kvalitní a precizně odvedená práce.

Nezáleží na tom, jestli chcete jednoduchou prezentaci nebo rozsáhlejší strukturovaný web. Jako váženým klientům Office option jsme vám připravili několik možností ve spolupráci s reklamní agenturou Magenturka.cz, která web podle vašich požadavků vytvoří. Na stránkách se můžete podívat na ukázky webů a inspirovat se, jak by mohl vypadat ten váš.

Jednoduchou, ale stylovou online vizitku můžete mít už za 4 990 Kč, Magenturka vám však vytvoří i složitější weby podle vašich představ. Jako klient Office option máte navíc nárok na slevu 50%.

A jak se na webu prezentujete vy?

Photo credit www.gratisography.com, licence CC BY 2.0